Tekirdağ Merkez

Tekirdağ Merkez Araç Kiralama

Tekirdağ Marmara Bölgesini Trakya Yakasında Bulunan Türkiye'nin Turistik Noktalarından Biridir.
Marmara Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Tekirdağ gerek doğal güzellikleri gerek tarihi yerleri ve tertemiz sahilleri ile seyahat severlerin gözdesi konumundadır.
Tekirdağ Tarım , Sanayi ve Hayvancılık ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Tekirdağ’da tarihi ziyaret edilebilecek bir çok yer vardır.  Şehir merkezinde bulunan Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Rakoczi Müzesi de önemli. Tekirdağ’da tarihi mekanlar ise Osmanlı döneminin ihtişamını yansıtıyor. Rüstem Paşa camii, Eski Camii, Orta Camii bunlardan en fazla ziyaret edilenler. Bizans Döneminde kalma olan Çorlu Kalesi de hala ayakta olan ve oldukça etkileyici bir tarihi kalıntı.

Kumbağ , Yenice , Şarköy, Eriklice ise şehrin enfes berraklıktaki denizi ile tatilcileri karşılayan bölgeleri. 

Tekirdağ ziyaretinizde yapmanız ve tatmanız gereken lezzetler de bulunmaktadır. Örneğin Yanında kızarmış biber ve soğanla sunulan Tekirdağ köftesi, tahinli sosuyla hayrabolu tatlısı, satır et, manda yoğurdu, peynir helvası ve Balkan ülkelerine özgü bir tat olan kaşarlı köfte bu şehirde mutlaka tatmanız gerekenler arasında.  Tekirdağ gezisinden dönerken Türk kahvesinin yanına çok yakışan badem ezmesi, manda yoğurdu gibi ürünlerden alabilirsiniz. Elbette Tekirdağ rakısı da şehrin ünlü ürünleri arasında.
Tekirdağ merkez uygun fiyatlı araç kiralama seçeneklerine hızlıca ulaşmak üzere procarotokiralama.com’u ziyaret edebilirsiniz. Bir kaç dakika içinde Tekirdağ'da araç kiralama işlemi yapabilirsiniz. 
Procar Oto Kiralama Tekirdağ ziyaretinizde ihtiyacınız olan aracı en kısa sürede ve yüksek model düşük km araç filosu ile hizmetinizdedir.

Tekirdağ’ın Merkez ilçesi Süleymanpaşa tatil yapmak isteyenler için sizin için bir kaç yer derledik. 

Süleymanpaşa’da Rakoczi müzesin 1982’den bu yana hizmet vermektedir, salı gününden pazara, saat 9:00 - 12:00 ile 13:00 - 17:00 arası açık olan müzemiz kiralık aracınızla kolaylıkla şehir merkezinde ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Namık kemal evi, 1940 yılında doğan ünlü şair Namık Kemal’in doğduğu evdir, rent a car firmamızdan kiraladığınız araç ile Salı’dan pazara kadar 9:00 - 12:00 ile 13:00 - 17:00 saatler arası ziyaret edebilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa arkeoloji ve etnografya müzesi, Tekirdağ Süleymanpaşa ve çevresinden çıkarılmış 22574 adet tarihi eser örebilirsiniz. Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ordu evinin aramasında bulunmaktadır, Rakoczi cad No:1 .

Türkiye’nin en kalabalık yirmi ikinci ili olan Tekirdağ, Merkezi Süleymanpaşa’da  Rustem Paşa camisini gezebilirsiniz, cami Süleymanpaşa Merkez’de bulunmaktadır .

Tekirdağ Süleymanpaşa'ya bağlı olan Nişantepe platosu 600 metre yükseklikte bulanmaktadır, yamaç paraşütü sahası bulunan plato size emsalsiz doğa manzarası sunmaktadır.

Süleymanpaşa Kumbağ bölgesinde bulunan Ganos Dağı 945 metre yüksekliğiyle bölgesninden yüksek ikinci dağı olma unvanına sahip, kiralık aracınızla keşfedebileceğiniz manzaralar sizi bekliyor.

Tekirdağ Süleymanpaşa’da araç kiralama şubemizden Süleymanpaşa'da gezilecek yerlerin detaylı bilgisini alabilirsiniz. 

Procar ile özgürlük elinizde...


Tekirdağ Merkez Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Tekirdağ Merkez lokasyonunda www.procarotokiralama.com güvencesiyle sizlerle, Tekirdağ Merkez araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.procarotokiralama.com

Blog

Tekirdağ Merkez
Tekirdağ Merkez
Tekirdağ Süleymanpaşa araç kiralama
Whatsapp Telefon