Kurumsal

Tekirdağ Süleymanpaşa ve Çorlu’nun “Araç Kiralama” Sektöründeki Yükselen Değeri...
 “PROCAR” RENT A CAR ÇORLU - TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA 

2012 yılı itibariyle faaliyete geçen Procar , 2012’den bugüne Türkiye’de hizmet vermeye Devam etmektedir.Tekirdağ ve Çorlu’daki beş kiralama noktası ile farkını göstermiştir.

Procar Rent A Car bugünü ile geleceğe yönelik hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.“Teknik donanımı yüksek marka ve modellerden oluşan ve her yıl artan araç filomuzu,çalışanlarımızın’da güleryüzlü hizmetleriyle son sürat  devam ettiriyoruz.Parkımızdaki araçlarımızda müşterilerimizin güvenliğini sağlayabilecek Trafik sigorta ve araçlarla ilgili tüm ekipman ve donanımların eksiksiz olmasını şirket prensibi olarak görmekteyiz. Yakın gelecekteki hedeflerimiz arasında yer alan, sağlam adımlarla firmamızın köklü bir kuruluş haline gelmesi ve vizyonumuzun da etkisiyle yapımızın güçlenmesini hedeflemekteyiz”diyerek sektörde ne kadar  iddialı olduklarının altını çizdi.


ÖNCELİĞİMİZ; “HER ZAMAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”

Procar Çorlu  Rent A Car firması olarak önceliklerinin “müşteri memnuniyeti” olduğunu belirten Murat Ballı, müşterilerin memnun kalmalarını sağlayacak kriterleride şöyle sıraladı; 

*Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm hizmet ve beklentilerini karşılamak.

*Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin tatmin ve moral değerlerini artırarak memnuniyetlerini sağlamak.

*Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde çalışmasını sağlamak.

*Otomotiv sektöründe ilerleyerek yeni imkanları filomuza yansıtmak.

*Mevcut ve yeni araçlarımız ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

*Otomotiv sektörüne kiralama ve transfer faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.          

Dolayısıyla siz değerli müşterilerimize Procar Rent A Car Ailesi olarak en kaliteli hizmeti sunmaktır, diyerek sözlerini sürdürdü.

YURTDIŞINDAKİ TECRÜBELERİMİZİ TÜRKİYE’YE TAŞIYORUZ
 

Marmara Bölgesi’ nde , hızlı bir şekilde büyüyen firmalarının, Rent A Car sektöründe fark yaratarak yeni boyutlar kazandırdığını belirten Murat Ballı; “Procar Çorlu Oto Kiralama müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak farkını ve profesyonelliğini ülkemizde de kanıtlamıştır.

İyi hizmet politikasında iddialı ve etkili olduğu asıl alan olup, gerek bireysel gerek kurumsal kimlikteki müşterilerini araç satın almadan araç sahibi yapma hizmeti sunmaktır.

Müşterilerimizin tüm toplantı ,seminer, gezi ve özel günleri gibi organizasyonlarında yanında olmaktadır. Kaliteli hizmeti kendine ilke edinen firmamız bu yolda ilerlemeye devam etmektedir.Geniş araç filosuna sahip olan firmamız bu alanda deneyimli personellerimizin de hizmetleriyle her geçen gün daha fazla yükseliş göstermektedir.Procar Oto Kiralama, düşük kilometreli çok sayıda marka ve model filosu ile siz müşterilerimize konforlu seyahatler sunar”diyerek sözlerini sonlandırdı.

Çorlu'da araç kiralama sektöründe bizi tercih eden müşterilerimizi memnun etmekten gurur duyuyoruz. 


Procar Oto Kiralamayla, Özgürlük Elinizde!

Whatsapp Telefon