Tekirdağ Merkez Otogar

                            TEKİRDAĞ OTOGAR

        Tekirdağ otogar 2005 yılında kurulmuş olup Tekirdağ merkez (Süleymanpaşa) ilçesinde hizmet vermekte ve günümüzde de aktif olarak kullanılmaktadır.

Şehir merkezine çok yakın olup yürüme mesafesinde yer alan Tekirdağ otogar bir çok seyahat şirketine de ev sahipliği yapmaktadır. Tekirdağ'ın sakin ve eğlenceli yaşam akışına tatlı bir yoğunlukla trafiğine birazda olsa hareketlilik kazandırmıştır. Manzarasıyla Tekirdağ sahili ve sahilde bulunan lunaparkı rahatlıkla izleme olanağı sağlıyor.

 Tekirdağ otogar başta İstanbul olmak üzere Edirne, Kırklareli ,Ankara, Çanakkale ,vb. ve bunun yanı sıra bir çok ilçeye de ulaşımı aktarma yapmaksızın tek seferde seyahat imkanı sağlamaktadır.

 Tekirdağ otogar kış dönemlerinde daha sakin olup Tekirdağ  ilçelerine ulaşım konusunda hizmet vermekteyken yaz dönemlerinde ise daha çok çevre illerden İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin  birçok şehrinden yolculuk yapan misafirlerine hizmet vermekte.

 Procar araç kiralama Tekirdağ otogara yürüme mesafesinde olup  Tekirdağ merkez (Süleymanpaşa) şubemizde siz değerli müşterilerimize geniş filomuzdan istek ve amacınıza en uygun araçları seçebilme imkanı tanımaktayız.

 Bizlerde Procar araç kiralama ailesi olarak sizlere Tekirdağ otogar da elimizden gelen en kaliteli hizmeti vermeye çalışarak beğeninize sunuyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.

      Özgürlük elinizde…

Tekirdağ Merkez Otogar Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Tekirdağ Merkez Otogar lokasyonunda www.procarotokiralama.com güvencesiyle sizlerle, Tekirdağ Merkez Otogar araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.procarotokiralama.com

Blog

Tekirdağ Merkez Otogar
Tekirdağ Merkez Otogar
Whatsapp Telefon